ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ଦିୱାନୀ ହେଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ କଲେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୬।୦୯: ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ ଗତ ବର୍ଷ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସକରାତ୍ମକ କାରଣରୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି। ନିଜର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ନେଇ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହାରି ମଧ୍ୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପାଇଁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିୱାନୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ସଜଲ ଅଲି। ସଜଲ ଅଲି ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ।

ବାସ୍ତବରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ହବାଏଁ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଗୀତ ବଜାଇଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସାଜଲ ଏକ ହାର୍ଟ ଇମୋଜି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ସଜଲ ଫିଲ୍ମ ମମ୍‌ରେ ବଲିଉଡ୍‌ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଝିା ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସଜଲ ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭି ଶୋ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ। ୨୦୨୦ ମସିହାରେ, ସଜଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଏବଂ ସହ-ତାରକା ଅହଦ ରଜାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସଜଲଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ଲୋକପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଶେଖର କପୁରଙ୍କ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ହେଉଛି ଲଭ୍ ଗଟ୍ ଟୁ ଡୁ ଇଟ୍ । ଏହା ଏକ ବ୍ରିଟିଶ ରୋମାଣ୍ଟିକ କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କଳାକାରମାନେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।